• Voorzitter

Veilige minitrainingen starten vanaf 4 mei

Bijgewerkt: 9 aug 2020

Beste mini's en ouders,


Sinds 21 april mag er in aangepaste vorm en buiten gesport worden. Ook Surf wordt actief. De afgelopen week zijn we met man en macht druk geweest om veilig sporten voor te bereiden en vanaf 4 mei starten daarom de trainingen voor de mini's (t/m 12 jaar) weer!


Alle info vind je op de speciale Mini Corona-pagina van de site, check die >>> HIER <<<


Verder wordt je via e-Mail en WhatsApp geïnformeerd (ook als de training vanwege slecht weer niet doorgaat)!


Veel en veilig sportplezier gewenst!


p.s.: De jeugd (12 t/m 18 jaar) start op 11 mei ook weer met trainen. Verdere info hierover volgt.

93 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven

4x Belangrijk nieuws!

Beste leden van Surf, Graag wil ik jullie uitnodigen om deel te nemen aan de 52e Algemene Ledenvergadering van Surf via https://www.vvsurf.nl/alv2021 (Let op: voor deze pagina is een toegangscode nodi

Geslaagde Pieten-training 4 december

Ondanks de beperkingen die Corona ons dit jaar oplegt was toch weer gelukt een succesvolle 'Pieten-training' voor de mini's afgelopen vrijdag in De Slag. De Goedheiligman was zelfs (op veilige 1.5m af

Nieuwsbericht