• Voorzitter

Trainersclinic 25-1-2020

Bijgewerkt: 9 aug 2020

Wat doe je met ongebruikte zaalruimte op dagen dat er weinig thuiswedstrijden zijn? Nou, je organiseert een clinic voor onze trainers. Onder bezielende leiding van onze 'hoofdtrainer' Wiger worden trainers van alle niveaus de fijne kneepjes van het vak bijgebracht.

  • Hoe doe je een goede warming up

  • Hoe laat je technische oefeningen goed uitvoeren

  • Werken met opstellingen

  • Team spirit ontwikkelen

  • Etc etc

Allemaal komt het aan bod in deze 2 uur durende sessie. En gelukkig zijn er altijd genoeg spelers die de oefeningen willen ondergaan...

Trots op onze vereniging en al zijn vrijwilligers!

33 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven

Takenoverzicht eerste helft competitie

Het takenoverzicht voor de tweede helft van het competitieseizoen 2020-2021 staat op de site. Je vindt 'm >> HIER << Meer weten over zaal-, tel-, tablet-, fluitdienst of overige taken? Kijk dan op dez

Nieuwsbericht