• Jeugdcommissie Surf

Tijdelijk geen activiteiten!

Bijgewerkt: 9 aug 2020

Helaas moeten wij namens de altijd positieve Jeugdcommissie melden dat in verband met de maatregelen rondom het coronavirus de geplande activiteiten van 5 april niet doorgaan. Wij hopen jullie allemaal te zien op het Surfkamp. Groetjes van de Jeugdcommissie!

22 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven

4x Belangrijk nieuws!

Beste leden van Surf, Graag wil ik jullie uitnodigen om deel te nemen aan de 52e Algemene Ledenvergadering van Surf via https://www.vvsurf.nl/alv2021 (Let op: voor deze pagina is een toegangscode nodi

Geslaagde Pieten-training 4 december

Ondanks de beperkingen die Corona ons dit jaar oplegt was toch weer gelukt een succesvolle 'Pieten-training' voor de mini's afgelopen vrijdag in De Slag. De Goedheiligman was zelfs (op veilige 1.5m af

Nieuwsbericht