top of page
  • Voorzitter

Surf en Corona: wedstrijden en trainingen geannuleerd t/m 31 maart 2020.

Bijgewerkt op: 9 aug. 2020

Vandaag (12-03-2020) heeft de Nederlandse overheid nieuwe maatregelen afgekondigd om de verdere verspreiding van het Coronavirus tegen te gaan. Als direct gevolg daarvan heeft de NeVoBo alle wedstrijden geannuleerd vanaf heden tot en met 31 maart 2020 (zie: https://www.nevobo.nl/nieuwsbericht/2020/03/12/alle-wedstrijden-t-m-31-maart-afgelast).


Daarnaast adviseert de bond ons om ook alle trainingen en overige activiteiten voor deze periode te annuleren. Wij realiseren ons dat dit een vergaande maatregel is maar menen als bestuur dat er geen andere keuze is dan onze verantwoordelijkheid te nemen om het risico op verdere verspreiding zoveel als mogelijk te beperken.


Wij adviseren alle leden om de berichtgeving op deze site te volgen; zodra daar aanleiding voor is zullen we hier nader over berichten.


Als er naar aanleiding van dit bericht vragen zijn dan kunnen die via voorzitter@vvsurf.nl gesteld worden.


Met sportieve groet,

Michael Blaas

Voorzitter vv Surf

79 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven

Comentários


Nieuwsbericht

bottom of page