• Voorzitter

Pubquiz, BBQ en slotfeest 11 april 2020

Bijgewerkt: aug 9


Op zaterdag 11 april 2019 zit het volleybalseizoen 2019-2020 er weer bijna op. Suzanne en Sandra willen dit graag op een leuke manier afsluiten in het sportcafé de Slag.

Er is een mogelijkheid om vanaf 18 uur te BBQ-en bij het sportcafé voor € 15,-.

Daarna zal er rond 20 uur gestart worden met een pubquiz. Je mag je alleen opgeven of in een duo, daarna worden er door ons teams gemaakt. Het idee is om in ieder geval leeftijden wat te mixen om zo de kansen op het winnen van de pubquiz te vergroten.

Tijdens de pubquiz zal er voor een hapje gezorgd worden. Het drinken moet je zelf betalen bij de Slag.


Aanmelden kan vanaf vandaag via deze link:

>>> AANMELDEN <<<
150 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven

Takenoverzicht eerste helft competitie

Het takenoverzicht voor de tweede helft van het competitieseizoen 2020-2021 staat op de site. Je vindt 'm >> HIER << Meer weten over zaal-, tel-, tablet-, fluitdienst of overige taken? Kijk dan op dez

Nieuwsbericht