• Voorzitter

Nieuwsbrief 2019-2020 nr.2

De tweede nieuwsbrief van dit seizoen is gisteren verzonden naar alle leden die hiervoor aangemeld zijn. Weer boordevol lezenswaardig nieuws, lekker voor als je 2e kerstdag zit uit te buiken van het diner.


Lees de volledige nieuwsbrief online >>> hier <<<.


Heb je 'm niet in je mailbox? Check dan even of hij (afzenderadres voorzitter@vvsurf.nl) niet in je spamfolder staat. Nog steeds niet gevonden? Dan kan het zijn dat je (nog) niet op de mailinglist staat. Meld je dan snel >>> hier <<< aan.


Fijne feestdagen!

Michael


14 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven

4x Belangrijk nieuws!

Beste leden van Surf, Graag wil ik jullie uitnodigen om deel te nemen aan de 52e Algemene Ledenvergadering van Surf via https://www.vvsurf.nl/alv2021 (Let op: voor deze pagina is een toegangscode nodi

Geslaagde Pieten-training 4 december

Ondanks de beperkingen die Corona ons dit jaar oplegt was toch weer gelukt een succesvolle 'Pieten-training' voor de mini's afgelopen vrijdag in De Slag. De Goedheiligman was zelfs (op veilige 1.5m af

Nieuwsbericht