• Voorzitter

Nieuwsbrief 2019-2020 nr.2

De tweede nieuwsbrief van dit seizoen is gisteren verzonden naar alle leden die hiervoor aangemeld zijn. Weer boordevol lezenswaardig nieuws, lekker voor als je 2e kerstdag zit uit te buiken van het diner.


Lees de volledige nieuwsbrief online >>> hier <<<.


Heb je 'm niet in je mailbox? Check dan even of hij (afzenderadres voorzitter@vvsurf.nl) niet in je spamfolder staat. Nog steeds niet gevonden? Dan kan het zijn dat je (nog) niet op de mailinglist staat. Meld je dan snel >>> hier <<< aan.


Fijne feestdagen!

Michael


14 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven

Takenoverzicht eerste helft competitie

Het takenoverzicht voor de tweede helft van het competitieseizoen 2020-2021 staat op de site. Je vindt 'm >> HIER << Meer weten over zaal-, tel-, tablet-, fluitdienst of overige taken? Kijk dan op dez

Nieuwsbericht