top of page
  • Voorzitter

Maar liefst 132 shirts en hoodies besteld!


Naar aanleiding van onze Lustrumactie van de gratis Hoodie of Shirt hebben we dit weekend maar liefst 132 artikelen besteld bij onze leverancier Geffsport! Daarmee kunnen we wel stellen dat deze actie een doorslaand succes is.


Iedereen die een shirt en/of hoodie besteld heeft heeft zojuist een e-mail ontvangen met informatie over de bestelling. Omdat dit een grote mailing betrof is de afzender van deze mail michael_at_ivadvies4u.nl.


Geen mail ontvangen: check je SPAM-folder of mail de voorzitter (voorzitter@vvsurf.nl).


Naast de shirts en hoodies hebben we afgelopen weekend aan alle Kamp-deelnemers (jeugd en mini's) een toffe Surf-Jubileum-Sporttas uitgedeeld. Voor wie niet mee op kamp was is er uiteraard ook nog een tas beschikbaar, deze kan op een later moment worden opgehaald (info volgt).

120 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


Nieuwsbericht

bottom of page