• Voorzitter

JC: Schaatsen op 9 februari

Bijgewerkt: 18 feb 2020


Via de mail is aan de mini's en jeugdleden een uitnodiging verstuurd voor de volgende JC-activiteit: Schaatsen op 9 februari bij FlevonIce... Check dus snel je inbox of lees de mail >>>HIER<<< en schrijf je snel in!


Groeten,

De Jeugdcommissie

27 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven

4x Belangrijk nieuws!

Beste leden van Surf, Graag wil ik jullie uitnodigen om deel te nemen aan de 52e Algemene Ledenvergadering van Surf via https://www.vvsurf.nl/alv2021 (Let op: voor deze pagina is een toegangscode nodi

Geslaagde Pieten-training 4 december

Ondanks de beperkingen die Corona ons dit jaar oplegt was toch weer gelukt een succesvolle 'Pieten-training' voor de mini's afgelopen vrijdag in De Slag. De Goedheiligman was zelfs (op veilige 1.5m af

Nieuwsbericht