Nieuwsbericht

Nieuwsbrief 2018-2019 nr.2

20/12/2018

De tweede nieuwsbrief van dit seizoen is weer verzonden aan de ons bekende mailadressen. Met daarin een terugblik op de eerste speelhelft en vooruitblik naar 2019. Lekker leesvoer zo voor de kerst. Heb je 'm niet ontvangen? Meld je dan HIER aan voor de mailings en zet het mailadres 'voorzitter@vvsurf.nl in je contactpersonen om te voorkomen dat de mail in je spam komt. 

Direct naar de nieuwsbrief? Klik'dan HIER!

 

Veel leesplezier en hele fijne feestdagen!

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Uitgelichte berichten

Het takenoverzicht voor de eerste helft van het competitieseizoen 2019-2020 staat op de site. Je vindt 'm

>> HIER <<

Meer weten over zaal-, tel-, tab...

Takenoverzicht eerste helft competitie

September 20, 2019

1/3
Please reload

Recente berichten

October 6, 2019

Please reload

Archief
Please reload