Nieuwsbericht

Filmavond/nachtspel in de slag

13/10/2018

 

Lieve jeugdleden,

 

Op vrijdag 23 november zullen we met z’n alle een film gaan kijken in de slag en vervolgens een nachtspel doen!!! Het nachtspel is natuurlijk wel bekend van het kamp. Het kamp zal dit jaar plaatsvinden van vrijdag 24 tot en met zondag 26 mei, houd deze datum dus ook alvast vrij!

 

Vrijdag 23 november zijn jullie allemaal na het avondeten om 19.00 uur welkom in de slag. Wij regelen een film en net als bij het nachtspel op kamp een broodje knakworst en warme chocolademelk. Rond 23.30 uur zijn wij klaar en kunnen jullie naar huis. Kom met al je teamgenoten, met z’n alle maken we er een gezellige avond van!

 

Er zijn geen kosten verbonden aan deze activiteit! Om het nachtspel goed te organiseren en te zorgen dat er voor iedereen eten is, willen we wel graag dat iedereen zich opgeeft! Dit kan via deze link: Schrijf je hier in!

 

 

Dus geef je op voor 23 november en houd 24 tot en met 26 mei alvast vrij! Wij hebben er zin in!

 

Groetjes namens de jeugdcommissie,

Rosalie, Mariet, Joost, Robert, Lars en Rachelle 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Uitgelichte berichten

Het takenoverzicht voor de eerste helft van het competitieseizoen 2019-2020 staat op de site. Je vindt 'm

>> HIER <<

Meer weten over zaal-, tel-, tab...

Takenoverzicht eerste helft competitie

September 20, 2019

1/3
Please reload

Recente berichten

October 6, 2019

Please reload

Archief
Please reload