Nieuwsbericht

Seizoensopening 2017-2018

13/09/2017

Zoals in de laatste nieuwsbrief al aangekondigd willen we graag het begin van het competitieseizoen gezamenlijk vieren. Dit doen we op 2 verschillende manieren:

  1. Feestelijke openingsborrel op 23 september
    Op deze dag spelen we onze eerste competitiewedstrijden in thuisverband. Vanaf 09:30 tot 15:00 zijn er teams op het veld om de felbegeerde punten binnen te halen. Naast dat we spelers, partners, familie en overige supporters welkom willen heten op de tribune's zullen we vanaf 15:30 een aangeklede borrel in Sportcafé De Slag houden. Ben je kaderlid (trainer, commissielid, coach), of wil je dit alsnog worden dan willen we als bestuur onze waardering hiervoor uitspreken in de vorm van een aantal consumptiemuntjes.
     

  2. Surf openingsfeest op 30 september
    De feestcommissie heeft 'De Wiekslag' weer kunnen vastleggen voor een spetterend openingsfeest op 30 september, dit keer in het thema 'Sixties and Seventies'. Klik voor alle details hiervan HIER of kijk op onze Facebook-pagina.

Laten we er met zijn allen een fantastische start van een mooi en sportief seizoen van maken!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Uitgelichte berichten

Het takenoverzicht voor de eerste helft van het competitieseizoen 2019-2020 staat op de site. Je vindt 'm

>> HIER <<

Meer weten over zaal-, tel-, tab...

Takenoverzicht eerste helft competitie

September 20, 2019

1/3
Please reload

Recente berichten

October 6, 2019

Please reload

Archief
Please reload